(Українська) Голова політичної партії «Всеукраїнського об’єднання «Нова Україна» Валерій Коновалюк опублікував фейкове фото, яким обмовив Гройсмана і Яценюка

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Коновалюк

Голова політичної партії “Всеукраїнське об’єднання «Нова Україна», колишній депутат Верховної Ради України (3-е ,4-е ,6-е скликання)  Валерій Коновалюк на своїй сторінці у Facebook 18 серпня 2017 р. опублікував  фото  А. Яценюка и В. Гройсмана, які, начебто ложками їдять чорну ікру.  До фото докладається іроничний допис В. Коновалюка : «Едят без настроения…. Мысли о тяжелой жизни пенсионеров, бюджетников, мизерных доходах украинцев,- портят аппетит!!!»

 

ВЕРДИКТ: БРЕХНЯ

а

АРГУМЕНТИ І ДОКАЗИ:

Фото є фейковим — обробка фотошопом. За допомогою google search image, знайдено оригінальне фото. Оригінальне фото відноситься до чемпіонату з поїдання чорної ікри на швидкість, який пройшов в одному з ресторанів  Москві у квітні 2012 р.

а

СУТЬ ПРОБЛЕМИ:

В. Коновалюк досить часто публікує на своїй сторінці в ФБ демотиватори  та відфотошоплені фото, в яких в карикатурному вигляді постають представники діючої влади. Але на відміну від таких постів, дане фото не має ознак демотиватора і створює враження справжнього. Як справжнє його сприйняли і дописувачі, які залишили цілком серйозні гнівні коментарі.

Фейк:

Скриншот 2017-08-28 14-26-33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

а

Справжнє фото:

Скриншот 2017-08-28 14-27-01

а

Автор: Андрій Войтенко

Редактор: Олександр Гороховський

а
ВАЖЛИВО: Якщо політик або читач не згоден з нашим вердиктом, після надання підтверджуючої інформації, редакційна колегія залишає за собою право змінити вердикт, обов’язково зазначивши дану зміну в статті!

а
728x90fc