(Українська) Нардеп Папієв не помітив, як Кабмін за місяць вніс в парламент 10 законопроектів

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

papiev

В ефірі ток-шоу «Свобода слова» народний депутат, критикуючи діяльність Кабміну в період з 14 квітня 15 травня, коли депутати працювали поза сесійною залою сказав: «Уряд жодного закону протягом цього місяця до Верховної Ради не вніс» (57.04).

 

ВЕРДИКТ: БРЕХНЯ

З 14 квітня до 15 травня Кабінет міністрів України вніс у парламент 10 проектів законодавчих актів, які ще не розглядали профільні комітети і, тим більше, не вносили на розгляд парламенту.

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

На сайті Верховноії Ради України запроваджена  онлайн-форма пошуку законопроектiв, зареєстрованих за вказаний період часу. Розширенрий варіант цієї форми дозволяє шукати скільки законопроектів вніс той чи інший суб’єкт законодавчої ініціативи за час, який нас цікавить.

Згідно з даними, які надає сайт парламенту на запит у вказаній формі, Кабінет міністрів України з 14 квітня до 15 травня вніс у Верхов Раду 10 законопроектів (Фото 1).

Фото 1. Законопроекти, які вніс Кабінет міністрів України з 14 квітня до 17 травня [Джерело: Верховна Рада України]

skrinshot-2017-05-23-14-57-50

Ці законопроекти стосуються різних аспектів життя країни:

  • ратифікації Адміністративних домовленостей щодо охорони інформації з обмеженим доступом між урядом України і НАТО;
  • змін до порядку надання адміністративних послуг;
  • правил діяльності акціонерів на підприємствах, тощо.

Але, жоден з цих десяти законопроектів, ще не опрацювали і не направили на розгляд в сесійну залу профільні депутатські комітети.

 

Автор: Олексій Півторак

Редактор: Олександр Гороховський