(Українська) «Оппоблоківець» Новинський сказав правду щодо наявності в коаліційній угоді положень про підвищення тарифів на комунальні послуги

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Новинский

В інтерв’ю телеканалу ZIK В. Новинський сказав: «Вы помните, была «коалиційна угода» в прошлом году. Там всё прописано четко: и увеличение тарифов, и налоги на пенсию..»  (3.13)

f

ВЕРДИКТ: ПРАВДА

f

АРГУМЕНТИ І ДОКАЗИ:

Дійсно, коаліційна угода угода, укладена в 2014 році містить в собі положення, що стосуються зміни комунальних тарифів, зокрема — введення комерційної ціни на газ. Однак в угоді передбачається і забезпечення допомоги соціально незахищеним верствам населення-надання адресної соціальної допомоги, Посилення соціального захисту малозабезпечених верств населення та унеможливлення отримання соціальних пільг заможними.

Щодо пенсійного забезпечення, то в угоді є положення що стосуються збільшення видатків на пенcійний фонд, встановлення єдиних правил нарахування пенсій, однак жодного пункту щодо оподаткування пенсій.

d

Автор: Андрій Войтенко

Редактор: Олександр Гороховський

а 
728x90fc