(Українська) Позитивні досягнення «Укравтодору»: Гройсман не припустився похибки, оголосивши, що за 2017 рік в країні відремонтували вдвічі більше доріг

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Гройсман

Спеціальна заява  прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо ремонту автомобільних доріг в країні була опублікована на офіційній сторінці Кабінету міністрів. Вона містила дані, щодо обсягу відремонтованих доріг: «Протяжність відремонтованих та побудованих доріг сягнула 2100 км. Це удвічі більше, якщо порівнювати з попереднім роком». Вказані прем’єром дані були перевірені.

Скриншот 2017-12-04 19_09_44 

ВЕРДИКТ: ПРАВДА

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

Відповідно до опублікованих даних на головній сторінці сайту Державного агентства автомобільних доріг України голова Кабінету міністрів Володимир Гройсман не вдався до перебільшень або брехні.

В офіційному звіті Державного агентства автомобільних доріг України про виконання Державного бюджету України за 2016 рік є чітко прописана цифра щодо протяжності відремонтованих доріг країни.

Скриншот 2017-12-04 19_11_28

Згідно з даними документа, за минулий 2016 рік фактично були виконані роботи на 556,3 км автомобільних доріг державного значення та 156 км автомобільних доріг місцевого значення.

Не важко підрахувати, що загальні протяжність відремонтованих автошляхів в Україні за зазначений період склала 712,3 км.

Отже, якщо за 2017 рік «Укравтодору» вдалось відремонтувати близько 2100 км доріг, то в 2016, відповідно до слів Володимира Гройсмана, цифра повинна дорівнювати приблизно 1050 км. А отримана нами сума 712,3км навіть трошки скромніша.

Тобто у свої публічній заяві прем’єр України Володимир Гройсман зазначив неточні дані, але вони не є навмисним применшенням, способом маніпулювання громадською думкою і похибка не викривлює загальний зміст заяви.

Таким чином, голова уряду не збрехав, сказавши, що Державне агентство автомобільних доріг України за 2017 рік спромоглося відремонтувати вдвічі більше кілометрів доріг.

а

Автор: Ірина Фоміна

Редактор: Олександр Гороховський

Експерт: Володимир Герасин
а 
728x90fc