(Українська) Прем’єр Гройсман оголосив неточні дані про прибутки держпіприємств

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Гройсман

«Держкомпанії заробили близько 35 млрд, але це заробіток лише 10% з них, решта 90% держкомпаній принесли 10 млрд збитків», — заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Twitter 26 жовтня.
а

ВЕРДИКТ: НАПІВПРАВДА

За останніми доступними даними за сіічень-серпень 2017 року, державний бюджет за статтею доходів “Доходи від власності та підприємницької діяльності” отримав 54,5 млрд грн із запланованих 71,5 млрд грн.

а

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

Достеменно відомо, що в 2016 році державний бюджет отримав за бюджетною програмою “Доходи від власності та підприємницької діяльності”, куди входять якраз надходження від власності держпіприємств і надходження від Нацбанку 51,6 млрд грн прибутку, при тому, що панувалося отримати майже 52,5 млрд грн.

За останнім даними Державної казначейської служби, за січень-серпень 2017 за цією ж статтею доходів державний бюджет збагатився на 54,5 млрд грн, із запланованих на рік 71,5 млрд грн.

 

Автор: Олексій Півторак

Редактор: Олександр Гороховський

а 
728x90fc