Про нас

Для досягнення своїх цілей українські політики, державні чиновники, громадські діячі та інші публічні особи часто вдаються до прийому маніпулювання різного роду фактами, навмисного спотворення даних. Такі дії, з одного боку, вводять в оману громадянське суспільство, з іншого – вимагають підвищеного контролю, перевірки і, при необхідності – спростування.

Factcheck.com.ua – це неполітичний інформаційно-аналітичний проект, робота якого спрямована на оцінку фактичної достовірності заяв українського політикуму. А саме: Президента, прем’єр-міністра, депутатів Верховної Ради, профільних міністрів і членів Кабміну, представників органів місцевого самоврядування та інших публічних персон, що впливають на громадську думку.

На ресурсі www.factcheck.com.ua широкому колу читачів Factcheck надає ексклюзивну, перевірену інформацію про дослідження з найбільш актуальних і важливих питань української державної політичної діяльності, економіки та бізнесу, соціальної сфери та інших напрямків суспільного життя.

Проект спрямований на залучення пересічних громадян України до моніторинг найважливіших процесів в країні, підвищенню рівня політичної і економічної обізнаності, посиленню впливу громадянського суспільства на політичні події і політичних персоналій.

Унікальна концепція Factcheck дозволяє розширити співпрацю з різними державними структурами, зробити інформацію центральних органів виконавчої влади максимально відкритою для громадян країни, тим самим сприяючи покращенню її підзвітності та контролю.

Факт-чекінг – світовий тренд, який акумулює кращі традиції аналітичної журналістики і науки. Однією з його головних цілей є підвищення громадської обізнаності щодо процесів, що відбуваються в найважливіших для суспільства сферах діяльності.

_318-46984

Презентация